vip
نیک سرور نیک سرور نیک سرور نیک سرور

درباره ما

 

همیشه آنلاین به ریاست آقای محسن جعفری با تحصیلات کارشناسی IT فعاليت میزبانی خود را از سال 1390 به نام "نیک سرور" آغاز کرد.

 

 

فعالیت نیک سرور در زمينه ارائه خدمات انفورماتيک و خدمات تخصصي میزبانی وب ، هاستينگ ، ثبت دامنه های مختلف اینترنتی ، ارائه دهنده سرور های مجازی از دیتاسنتر های ایرانی و اروپایی فعالیت دارد و با بهره گیری از تیمی حرفه ای ، مجرب و متخصص خود را متعهد به هدایت قدرت بی بدیل اینترنت به سمت کاربران خود نمود .

 

نیک سرور با فراهم آوردن مجموعه ای از قدرتمند ترین سرور ها قادر به ارائه ی خدمات هاستینگ در بالاترین سطح کیفی و ایمنی و بدون هیچ گونه نگرانی از مشکلات احتمالی ناشی از تحریم دیتاسنتر های آمریکایی خواهد بود.


هدف ما فراهم آوردن با کيفيت ترين و ایمن ترین سرويس ها با مناسب ترين قيمت های ممکن است و ما براي نيل به اين مقصود دائما در حال تلاش برای ارتقا و بهبود کيفيت سرويس هايمان بدون لحاظ کردن هر گونه هزینه ی اضافی براي مشتريانمان هستيم .

 

شما نیز می توانید با پيوستن به جمع مشتريان ما تجربه اي نو در قلمرو فناوری اطلاعات و حضور در عرصه ی نوین و رو به پیشرفت شبکه ی جهانی وب را آغاز نمایید .

 

 

نیک سرور