تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل) - شرکت نیک سرور

ابزار رایگان وبلاگ

 • ثبت آنلاین دامنه

  ثبت دامنه، اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب

  این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آن ها معطوف کرده است.
 • خرید هاست لینوکس

  سرویس میزبانی وب، ارزان، پر قدرت و مطمئن برای وب سایت های اینترنتی

  سرور های اختصاصی این مرکز بر روی دیتاسنتر های پر قدرت با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس آماده میزبانی هر نوع وب سایتی می باشد
 • خرید سرور مجازی

  نیک سرور، ارائه دهنده سرور مجازی از موقعیت ایران، آلمان، فرانسه

  سرور های اختصاصی این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی مجازی سازی و با استفاده از سخت افزار های پر قدرت، آماده میزبانی سرور های کاربران می باشد
www.

تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل)

آموزش مرتبط با سی پنل

در صورتی که هاست لینوکس سی پنل خرید کرده اید دارای فضای ایمیل بوده و این مقدار فضا از میزان هاست شما کسر می شود. در این صورت تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل) از جمله آموزش هایی است که هر مدیر سایت باید با آن آشنا باشد.

آموزش تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل)

در صورتی که بخواهید فضای اختصاص داده شده به یک ایمیل که قبلا ساخته اید را تغییر دهید، بعد از لاگین شدن به سی پنل و ورود به بخش Email Accounts جلوی ایمیل مورد نظر روی گزینه Change Quota کلیک کرده و در بخش Mailbox Quota مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و روی گزینه Change Quota کلیک کنید .

تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل)با این کار می توانید تغییر فضای Email در کنترل پنل cpanel (سی پنل) را مدیریت نمایید و برای ایمیل های خود حجم دلخواه را قرار دهید. امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.


برچسب‌ها, ,

با ما یک میزبانی متفاوت را تجربه خواهید نمود

پشتیبانی