افزایش قیمت سرویس دهی - شرکت نیک سرور

ابزار رایگان وبلاگ

 • ثبت آنلاین دامنه

  ثبت دامنه، اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب

  این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آن ها معطوف کرده است.
 • خرید هاست لینوکس

  سرویس میزبانی وب، ارزان، پر قدرت و مطمئن برای وب سایت های اینترنتی

  سرور های اختصاصی این مرکز بر روی دیتاسنتر های پر قدرت با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس آماده میزبانی هر نوع وب سایتی می باشد
 • خرید سرور مجازی

  نیک سرور، ارائه دهنده سرور مجازی از موقعیت ایران، آلمان، فرانسه

  سرور های اختصاصی این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی مجازی سازی و با استفاده از سخت افزار های پر قدرت، آماده میزبانی سرور های کاربران می باشد
www.

افزایش قیمت سرویس دهی


باز هم افزایش نرخ ارز ، هر روز و آن هم با شیب ملایم

همه چیز از اینجا شروع شد

افزایش نرخ ارز

همانطور که می دانید تقریبا ۹۰ درصد از خدمات نیک سرور توسط دیتاسنتر های اروپایی و رابط های آمریکایی تامین می شود و قیمت سرویس های ما رابطه مستقیمی با نرخ ارز دارد، در نیک سرور برای قیمت گذاری سرویس ها از یک معیار منطقی و واضح استفاده می شود اما چیزی که امروز واضح است افزایش نرخ ارزی است.

نیک سرور از همان ابتدا جزء سرویس دهنده های برتر اما فول العاده ارزان قیمت بازار بوده است. قیمت های قبلی ما بر پایه دلار ۳۵۰۰ بوده است. با اینکه صبر قابل توجهی در این امر نموده ایم اما وضعیت بازار ارز ثبات پیدا نکرده است، بنابراین نیک سرور برای ادامه سرویس دهی مطلوب و نگاه داشتن کیفیت سرویس ها مجبور به افزایش قیمت سروریس دهی خود خواهد بود.

دقت داشته باشید که آپدیت هزینه سرویس دهی با توجه به نرخ ارز در چند فاز انجام خواهد شد.

 

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین برچسب‌ها, ,

با ما یک میزبانی متفاوت را تجربه خواهید نمود

پشتیبانی