vip
نیک سرور نیک سرور نیک سرور نیک سرور

.||| نیک سرور 2 ساله شد |||.

 

اینجا نیک سرور است، آذر ماه سال 1392 ! 


آذر ماه سال 1392، دو سال است که از تولد مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد، نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت مطلوب سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از دو سال کاری توانست با 1100 یوزر و میزبانی بیش از 950 سایت خود را در رده بسیار مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد. در طی این 2 سال همان طور که در جریان مشکلات سیاسی کشور بودید تحریم بر علیه ملت روز به روز سنگین تر می شد و اختلالاتی در کار ما ایجاد می کرد اما ما کمر خم نکردیم و توانستیم با حداکثر قدرت به کار خود ادامه دهیم.

 

با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت 2 سال توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از 70 درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور توصیه دوستان اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای 90 دردصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

 

در طی مدت این 2 سال قیمت فوق ارزان سرویس هاست لینوکس، سوال دائمی و همیشگی مشتریان بود اما افرادی که خرید می کردند یا اینکه در هنگام خرید تضمین آپ تایم 98 % دیده بودند در 30 روز کامل بالای 99.3 % آپ تایم واقعی رو تجربه کردند، گزارش بین المللی pingdom که گراف آن را در بخش آپ تایم سرور ها قرار داده ایم بهترین مدرک برای اثبات این ادعای ماست.

 

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما سرور های مجازی موقعیت آلمان و فرانسه بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم 99.9 درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های گران، استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر هم چون هتزنر و ovh بود. در مقابل آن نیز مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند.

 

اما محبوبیت نیک سرور در بین سایر همکاران عرصه هاستینگ نیز قابل توجه بود به صورتی که در طی این 2 سال گذشته تعدادی از مراکز که قصد ادامه کار به صورت موقت یا دائم را نداشتند مشتریان خود را به نیک سرور واگذار کردند، از بین این مراکز می توان ژنرال هاست، سرور آی تی، وارز تیم، دنیا هاست، پردیس دیزاین و میزبان سرور را نام برد.

 

به همین مناسبت سرویس های رایگان به مدت محدود و تخفیف دار 50 درصدی برای دوره اول به مشتریان واگزار می شود.

 

سرویس های رایگان : هاست و نمایندگی هاست دانلود با کنترل پنل دایرکت ادمین

تخفیف 50 دصدی سرویس های هاست لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس، سرور مجازی و سرور نیمه اختصاصی با کد تخفیف : Tavalod2

 


 

 

گروه فناوران همیشه آنلاین

نیک سرور