vip
نیک سرور نیک سرور نیک سرور نیک سرور

.||| نیک سرور 3 ساله شد |||.

اینجا نیک سرور است !


آذر ماه سال 1393، سه سال است که از تاسیس مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد، نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت مطلوب سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از سه سال کاری توانست با 1500 یوزر و میزبانی بیش از 900 سایت خود را در رده بسیار مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد.

 

با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت 3 سال توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از 70 درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور توصیه دوستان اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای 90 دردصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

 

در طی مدت این 3 سال قیمت فوق ارزان سرویس هاست لینوکس، سوال دائمی و همیشگی مشتریان بود اما افرادی که خرید می کردند یا اینکه در هنگام خرید تضمین آپ تایم 98 % دیده بودند اما در 30 روز کامل بالای 99 % آپ تایم واقعی رو تجربه کردند، این مورد به صورتی بود که میانگین پایداری سرور هاست اشتراکی در 8 ماه متوالی گذشته، روی 99.9 $ کاملا واقعی قرار داشت و خوشحالیم حداکثر پایداری رو ارائه دادیم.

گزارش بین المللی سایت pingdom بر اساس HTTP که گراف آن را در بخش آپ تایم سرور ها قرار داده ایم بهترین مدرک برای اثبات این ادعای ماست.

 

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما سرور های مجازی موقعیت ایران ، آلمان و فرانسه بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم 99 درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های گران، استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر هم چون افرانت ، هتزنر و ovh بود. در مقابل آن نیز مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند. در میان پایداری عالی سرور های مجازی گاهی اوقات اختلالاتی نیز مشاهده شد که نیک سرور با حداکتر توان جهت رفع آنان اقدام کرد و سعی در راضی نگه داشتن کاربران نمود.

  

نیک سرور به مناسبت سومین سالگرد تاسیس از 1 تا 30 آذر تخفیف 50 % را روی سرویس های هاست و نمایندگی هاست لینوکس، هاست و نمایندگی هاست دانلود، هاست بک آپ و سرور مجازی آلمان و فرانسه در نظر گرفته است.

 

کد تخفیف قابل استفاده هنگام سفارش Tavalod3 می باشد.


 


 

گروه فناوران همیشه آنلاین

نیک سرور