vip
نیک سرور نیک سرور نیک سرور نیک سرور

.||| نیک سرور 5 ساله شد |||.

 
اینجا نیک سرور است آذر ماه سال 1395 !
 
پنج سال است که از تاسیس مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد، نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت مطلوب سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از پنج سال کاری توانست با تعداد قابل توجه کاربر و میزبانی سایت های متعدد در فضای مجازی خود را در رده بسیار مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد.

 

با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت 5 سال همچون سنوات گذشته توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از 60 درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور توصیه دوستان اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای 85 درصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

 

در طی مدت این 5 سال پایداری بالای سرویس میزبانی وب با حداقل هزینه ای که برای مشتریان در نظر گرفته شده مورد توجه کاربران ما بوده است این مورد به صورتی بود که میانگین پایداری سرور هاست اشتراکی در 12 ماه متوالی گذشته، روی 99.9 % کاملا واقعی قرار داشت و خوشحالیم حداکثر پایداری رو ارائه دادیم.

گزارش بین المللی سایت pingdom بر اساس HTTP که گراف آن را در بخش آپ تایم سرور ها قرار دارد بهترین مدرک برای اثبات این ادعای ماست.

 

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما سرور های مجازی موقعیت ایران ، آلمان و فرانسه بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم 99.9 درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های گران، استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر هم چون افرانت ، هتزنر و ovh بود. در مقابل آن نیز مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند.

  

نیک سرور به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس خود از 1 تا 30 آذر تخفیف بین 30 تا 90 % را روی برخی سرویس های خود فعال کرده است.

 


 

هاست و نمایندگی هاست لینوکس    ،     کدتخفیف : X69E3LRWKS                  میزان تخفیف : 30 %

هاست و نمایندگی هاست دانلود     ،     کد تخفیف : YC65KF3W3L                  میزان تخفیف : 90 %

سرور مجازی آلمان و فرانسه         ،    کد تخفیف : 1WT49QTNTY                  میزان تخفیف : 60 %

هاست بک آپ                       ،    کد تخفیف : 8ASY2BY1GN                        میزان تخفیف : 90 %

سرویس افزایش بازدید                       ،    کد تخفیف : 36IHFTV6NC                 میزان تخفیف : 60 %

 


 


 

گروه فناوران همیشه آنلاین

نیک سرور