درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

دیتاسنتر آسیاتک (سایت برج میلاد)

آسیاتک در سال ۱۳۸۲ تأسیس و موفق به اخذ مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید. در سال ۱۳۹۲ بمنظور ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکز داده اقدام به دریافت مجوز IDC از مرکز ملی فضای مجازی نمود. در نهایت از سال ۱۳۹۴ همزمان با اتمام مجوز PAP و معرفی مجوز جدید FCP، آسیاتک موفق به اخذ این مجوز جهت ارائه هرگونه خدمات میزبانی، ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و انواع خدمات محتوایی گردید. در حال حاضر آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور با دارا بودن کامل ترین سبد محصول در حوزه ارتباطات، شبکه بسیار گسترده در سراسر کشور و در اختیار داشتن بزرگترین و امن ترین مراکز داده ، آماده ارائه راهکارهای جامع سازمانی بر اساس سفارش مشتری، می باشد.
دیتا سنتر ملی آسیاتک در تراز ۲۸۴+ مساحتی به بزرگی بیش از ۹۰۰ مترمربع در برج میلاد تهران در ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۶ افتتاح شد. استفاده از بروز ترین زیر ساخت ها ی دنیا امنیت داده و امنیت فیزیکی تجهیزات و همچنین تامین برق مورد نیاز دیتاسنتر های آسیاتک از ۲ بستر زیر ساخت شهری ، ۴مسیر اضطراری و ۲ مسیر تغذیه باتری است.

دیتاسنتر هتزنر آنلاین

معرفی دیتاسنتر هتزنر

دیتاسنتر OVH

معرفی دیتاسنتر ovh