درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

سرویس افزایش بازدید

سایت های اینترنتی با هدف های مختلفی راه اندازی شده و در دسته بندی متفاوتی جای می گیرند. بسیاری از وب سایت ها حالت فروشگاهی داشته و با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. عده ای دیگر سایت های خدماتی بوده و در راستای ارائه کمک و خدمت به کاربران وب تلاش می کنند. سایت های خبری ، شرکتی و … نیز دیگر دسته بندی های سایت های اینترنتی را تشکیل می دهند. اما همه سایت ها در یک مسئله مشترک هستند و آن این است که نیاز به کاربران زیاد و ترافیک بالای بازدیدکنندگان دارند. ترافیک بالای سایت و افزایش بازدید سایت به منزله مشتری بیشتر و بهبود شرایط کاری سایت می باشد.
برخی وب مستران با خرید و افزایش بازدید و ترافیک برای سایت تلاش می کنند تا روند بهبود سایت خود را بهبود ببخشند که این امر باید با دقت انجام شود. سرویس افزایش بازدید و ترافیک وب سایت افزایش بازدید سایت سرویسی از سوی سایت نیک سرور است که به وسیله آن روزانه تعداد مشخصی آی پی واقعی با مدت زمان مشخص ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید. افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

مشخصات پلن های سرویس افزایش بازدید​

PLAN A

۱۰۰۰ بازدید روزانه


فعال سازی رایگان
قابلیت ارسال به یک لینک
۲۰.۰۰۰ تومان ماهیانه

PLAN B

۲۰۰۰ بازدید روزانه


فعال سازی رایگان
قابلیت ارسال به یک لینک
۳۰.۰۰۰ تومان ماهیانه

PLAN C

۳۰۰۰ بازدید روزانه


فعال سازی رایگان
قابلیت ارسال به دو لینک
۴۰.۰۰۰ تومان ماهیانه

پایداری ۹۹.۸ درصد

همواره برای کلیه سرویس های ارائه شده پایداری ۹۹.۸ درصدی تضمین و در صورت نقض آن SLA لحاظ می شود

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته از طریق تیکت در دسترس بوده تا در سریعترین زمان مشکلات شما را رفع کند.

گارانتی بازگشت وجه

در صورت عدم رضایت کاربر از خرید هاست لینوکس این مرکز، هزینه تا ۷ روز قابل بازگشت می باشد.