درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

111111111

به اطلاع کاربران گرامی نیک سرور می رسانیم؛

امروز ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ نرخ یورو برای تمدید سرور ها به مرز ۲۰ هزار تومان بسیار نزدیک شده است و این به معنی تعطیلی بسیاری از مراکز میزبانی در داخل کشور است. با توجه به غیر معقول بودن این نرخ، تا این لحظه چندین شرکت از چرخه میزبانی خارج شده و داده های کاربران به طور کامل از فضای مجازی حذف شده است.

این روزها رو باید در تاریخ صنعت هاستینگ مملکت نوشت، تا آیندگان بدانند همراه با کار ما چه سختی هایی همراه بوده است.

ما برای میزبانی سایت و سرور کاربران از بهترین تجهیزات و مراکز داده در اروپا استفاده می کنیم، با اینکه نیک سرور در داخل کشور نیز تجهیزات و سرور دارد اما هنوز بخش اعظمی از میزبانی ها از اروپا تامین می شود. البته این آماده باش ارزی باعث شده است بیشتر از قبل به فکر انتقال سرور ها به ایران باشیم. اما مشکل امروز چیست؟ وضعیت بسیار بد و نامناسب است، افزایش نرخ شدید ارزی در حالی است که بسیاری از صرافی ها از پرداخت ارز خودداری می کنند و این باعث اختلال قابل توجه در تمدید سرور ها می شود.

نیک سرور همچون گذشته با قدرت حداکثری آماده است تا از این بحران عبور کند اما کاربران نیک سرور نیز وظایفی دارند. امروز ۱۵ شهریور ۹۷ اعلام می کنیم که وضعیت ارتباط با خارج از کشور در بدترین حالت ممکن نسبت به سال های گذشته است. بعد از مطالعه این متن سریعا نسبت به تهیه بکاپ از محتوای خود و نگهداری بر روی رایانه شخصی اقدام نمایید.

آخرین آپدیت قیمت های این مرکز در تیرماه ۹۷ انجام شد، با توجه به اینکه قیمت ارز نسبت به ۲ ماه گذشته به حدود دو برابر و نسبت به ۶ ماه گذشته به ۴ برابر رسیده است. بنابراین مجبور شدیم مجددا نرخ ها را اصلاح کنیم. 

لازم به ذکر است، تعداد قابل توجهی از مشتریان، فاکتور های خود را به موقع پرداخت نمی کنند و تا زمانی که سرویس مسدود نشود به پرتال وارد نمی شوند. در این لحظه اعلام می کنیم تاخیر در پرداخت فاکتور محصولات حتی ۱ روز (به هر دلیل) به منزله حذف کامل سرویس و جایگزین شدن با مشتری بعدی است. امیدواریم کاربران وضعیت کنونی بازار را درک کرده و همراه این مجموعه باقی بمانند.

 

 

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین

اشتراک

یک نظر بگذارید