درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

111111111

اینجا نیک سرور ! آذرماه ۱۳۹۸ است؛

۸ سال است که از تاسیس مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد. نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت مطلوب سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از هشت سال کاری توانست با تعداد قابل توجه کاربر و میزبانی سایت های متعدد در فضای مجازی خود را در رده بسیار مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد.

با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت همچون سنوات گذشته توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از ۶۰ درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور “توصیه دوستان” اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای ۸۰ درصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

در طی مدت این ۸ سال پایداری بالای سرویس میزبانی وب با حداقل هزینه ای که برای مشتریان در نظر گرفته شده مورد توجه کاربران ما بوده است این مورد به صورتی بود که میانگین پایداری سرور هاست اشتراکی در ۱۲ ماه متوالی گذشته، روی ۹۹٫۹۸ % قرار داشت و خوشحالیم حداکثر پایداری رو ارائه دادیم. گزارش بین المللی سایت pingdom بر اساس HTTP که گراف آن را در بخش آپ تایم سرور ها قرار دارد بهترین مدرک برای اثبات این ادعای ماست.

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما ارائه سرور مجازی بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم ۹۹٫۹۹ درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های گران، استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر مانند hetzner و ovh بود. در مقابل آن مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند.

نیک سرور به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس خود از ۱ تا ۳۰ آذر تخفیف بین ۳۰ تا ۹۰ درصد را برای سرویس های خود فعال کرده است. این تخفیفات تنها برای دوره اول سرویس محاسبه می شود.

 

هاست لینوکس خارج | میزان تخفیف ۷۵ درصد | کد تخفیف ۸۱AORQHKD0 (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

هاست لینوکس ایران | میزان تخفیف ۳۰ درصد | کد تخفیف AF75TXB5AY (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

هاست دانلود ایران | میزان تخفیف ۹۰ درصد | کد تخفیف K9PF3IA73M (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

– – – – – – – –

نمایندگی هاست لینوکس خارج ، میزان تخفیف ۹۰ % ، کد تخفیف SE5YQ4Q3CI (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

سرور مجازی آلمان و فرانسه ، میزان تخفیف ۵۰ % ، کد تخفیف I9YHFNQC8W (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

سرور مجازی ایران ، میزان تخفیف ۳۰ % ، کد تخفیف TA41AM41OJ (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

هاست بکاپ ، میزان تخفیف ۹۰ % ، کد تخفیف ۲CP23WFY3Z (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

سرویس افزایش بازدید، میزان تخفیف ۳۰ % ، کد تخفیف R83RD2UVO4 (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

 

و اما مشتریان فعلی که سرویس فعال داشته و نیاز به خرید مجدد ندارند، در این بازه ذکر شده می توانند حساب های کاربری خود را با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به بالا شارژ نمایند و معادل ۲۰ % آن را از طرف ما هدیه دریافت کنند. این هزینه در حساب کاربران برای تمدید سرویس ها محفوظ باقی می ماند.

 

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین

اشتراک

یک نظر بگذارید