درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

111111111

اینجا نیک سرور ! آذرماه ۱۴۰۱ است؛

۱۱ سال است که از تاسیس مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد. نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت استاندارد سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از ۱۱ سال کاری توانست با تعداد قابل توجه کاربر و میزبانی سایت های متعدد در فضای مجازی خود را در رده مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد.

هرچند هر مرکز میزبانی ممکن است در بازه ای دارای اختلال باشد اما با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت همچون سنوات گذشته توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از ۷۰ درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور “توصیه دوستان” اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای ۸۰ درصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

در طی این مدت، پایداری بالای سرویس میزبانی وب با حداقل هزینه ای که برای مشتریان در نظر گرفته شده مورد توجه کاربران ما بوده است این مورد به صورتی بود که میانگین پایداری سرور هاست اشتراکی در ۱۲ ماه متوالی گذشته تا ابتدای آبان ماه ۹۹٫۸ درصد و در آبان ماه به دلیل اختلال روی ۹۹٫۲ % قرار داشت و خوشحالیم حداکثر پایداری رو ارائه دادیم. 

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما ارائه سرور مجازی بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم ۹۹٫۹۹ درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر مانند آسیاتک، hetzner و ovh بود. در مقابل آن مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند.

اما این همه ماجرا نیست

این روزها رو باید در تاریخ صنعت هاستینگ مملکت نوشت، تا آیندگان بدانند همراه با کار ما چه سختی هایی همراه بوده است. دلار و یورو در این تاریخ نزدیک به کانال ۴۰ هزار تومان است که این به معنی تعطیلی بسیاری از مراکز میزبانی در داخل کشور است. با توجه به غیر معقول بودن این نرخ، تا این لحظه چندین شرکت از چرخه میزبانی خارج شده و داده های کاربران به طور کامل از فضای مجازی حذف شده است.

ما برای میزبانی سایت و سرور کاربران از بهترین تجهیزات و مراکز داده در اروپا استفاده می کنیم، با اینکه نیک سرور در داخل کشور نیز تجهیزات و سرور دارد اما هنوز بخش اعظمی از میزبانی ها از اروپا تامین می شود. البته این آماده باش ارزی باعث شده است بیشتر از قبل به فکر انتقال سرور ها به ایران باشیم. اما مشکل امروز چیست؟ وضعیت بسیار بد و نامناسب است، افزایش نرخ شدید ارزی در حالی است که بسیاری از صرافی ها از پرداخت ارز خودداری می کنند و این باعث اختلال قابل توجه در تمدید سرور ها می شود. در کنار مشکلات ارزی برای این صنعت، حملات هکر ها، افزایش تورم داخلی، نرخ مالیات نیز تاثیر گذار بر ما بودند.

بگذریم

نیک سرور به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس خود از ۱ تا ۳۰ آذر تخفیف بین ۳۰ تا ۹۰ درصد را برای سرویس های خود فعال و اطلاع رسانی می کند. این تخفیفات تنها برای دوره اول سرویس محاسبه می شود.

– – – – – – – –

هاست لینوکس خارج | میزان تخفیف ۷۵ درصد | کد تخفیف BTBTLLWILR

(معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

– – – – – – – –

هاست لینوکس ایران | میزان تخفیف ۳۰ درصد | کد تخفیف OMZIHRRAA

(معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

– – – – – – – –

هاست دانلود ایران | میزان تخفیف ۵۰ درصد | کد تخفیف YYYZDUDUHX

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

نمایندگی هاست لینوکس خارج | میزان تخفیف ۹۰ % | کد تخفیف VJM7NNLIVV

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

سرور مجازی آلمان | میزان تخفیف ۲۵ % | کد تخفیف

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

اعداد در هنگام وارد کردن کد تخفیف به صورت انگلیسی باشد

– – – – – – – –

سرور مجازی ایران | میزان تخفیف ۲۵ % | کد تخفیف

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

اعداد در هنگام وارد کردن کد تخفیف به صورت انگلیسی باشد

– – – – – – – –

هاست بکاپ | میزان تخفیف ۹۰ % | کد تخفیف YYXPYDYDYD

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

سرویس افزایش بازدید | میزان تخفیف ۵۰ % | کد تخفیف YYTPUURWEQ

(معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

و اما مشتریان فعلی مرکز که سرویس فعال داشته و نیاز به خرید مجدد ندارند، در بازه ذکر شده آذرماه می توانند حساب کاربری خود را با حداقل مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به بالا شارژ کرده و معادل ۲۰ % آن را از طرف ما هدیه دریافت کنند. این هزینه در حساب کاربران برای تمدید سرویس ها محفوظ باقی می ماند.

کاربران هنگام خرید به این اطلاعیه دقت داشته باشند

http://portal.nikserver.com/announcements.php?id=8

.

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین

اشتراک

یک نظر بگذارید