درباره ی ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

اطلاعات تماس

مازندران - تنکابن - فردوسی شرقی

0115698

info@example.com

111111111

blog image

Backorder دامنه به چه معنا است ؟

شاید گاهی اوقات با برخی از سایت های ثبت دامنه خارجی با عبارت Backorder دامنه (Backorder domain) مواجه شده باشید و معمولا برای پسوند هایی مانند .com و .net و … مبلغی حدود ۵۰ دلار پیشنهاد شده است و با پرداخت این مبلغ نسبت به سفارش بک اردر آن دامنه اقدام کنید. اما به راستی بک اورد دامین چه معنا و کاربری دارد. آیا ما با پرداخت آن مبلغ می توانیم دامنه را برای خود ثبت کنیم.

Backorder دامنه

پاسخ این سوال کاملا منفی است. مفهوم Backorder به معنای در دسترس نبودن یک کالا یا خدمت در زمان کنونی و امکان سفارش آن به به محض در دسترس قرار گرفتن مجدد است. بنابراین Backorder domain به معنای آن است که این دامنه قبلا توسط شخص دیگری ثبت شده و در حال حاضر امکان رزور آن برای شما وجود ندارد. شما با سفارش دامنه به صورت Backorder domain در سایت های ارائه دهنده این سرویس می توانید به محض آزاد شدن دامنه، آن را ثبت نمایید.

Backorder Domain

سایت های ارائه دهنده سرویس بک اردر دامنه دارای روباتی هستند که در زمان تایین شده اقدام به برسی آزاد بودن دامنه می کند. این ربات ها به محض آزاد شدن دامنه سریع موضوع را اطلاع می دهند. این به معنای آن نیست که اگر این سرویس را خریداری کردید به طور قطعی به زودی مالک آن دامنه خواهید شد زیرا برای اینکه ربات بتوانند یک دامنه را ثبت کنند می بایست صاحب قبلی دامنه به یکی از دلایلی از جمله فراموش کردن زمان تمدید یا نیاز نداشتن به آن دامنه، آن را تمدید ننماید. این در حالی است که دامنه ای که آن قدر برای شما ارزش دارد که حاضرید برای آن بیش از ۵ برابر قیمت ثبت دامنه در حالت معمول هزینه پرداخت کنید معمولا احتمال بسیار ضعیفی برای آزاد شدن آن به یکی از دلایل ذکر شده وجود دارد.

در نتیجه بک اردر دامنه یک ریسک است و شاید در بیش از ۹۵ درصد موارد شما هیچ گاه نخواهید توانست از بک اوردر کردن دامنه سودی ببرید.

یک نظر بگذارید