افزایش نرخ سرویس دهی - شرکت نیک سرور

ابزار رایگان وبلاگ

 • ثبت آنلاین دامنه

  ثبت دامنه، اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب

  این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آن ها معطوف کرده است.
 • خرید هاست لینوکس

  سرویس میزبانی وب، ارزان، پر قدرت و مطمئن برای وب سایت های اینترنتی

  سرور های اختصاصی این مرکز بر روی دیتاسنتر های پر قدرت با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس آماده میزبانی هر نوع وب سایتی می باشد
 • خرید سرور مجازی

  نیک سرور، ارائه دهنده سرور مجازی از موقعیت ایران، آلمان، فرانسه

  سرور های اختصاصی این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی مجازی سازی و با استفاده از سخت افزار های پر قدرت، آماده میزبانی سرور های کاربران می باشد
www.

افزایش نرخ سرویس دهی


به اطلاع کاربران گرامی نیک سرور می رسانیم؛

امروز تیرماه ۱۳۹۹ نرخ یورو برای تمدید سرور ها به بالای ۲۵ هزار تومان رسیده و این به معنی تعطیلی بسیاری از مراکز میزبانی در داخل کشور است. با توجه به غیر معقول بودن این نرخ، تا این لحظه چندین شرکت از چرخه میزبانی خارج شده و داده های کاربران به طور کامل از فضای مجازی حذف شده است.

این روزها رو باید در تاریخ صنعت هاستینگ این کشور نوشت، تا آیندگان بدانند همراه با کار ما چه سختی هایی همراه بوده است.

ما برای میزبانی سایت و سرور کاربران از بهترین تجهیزات و مراکز داده در اروپا استفاده می کنیم، با اینکه نیک سرور در داخل کشور نیز تجهیزات و سرور دارد اما هنوز بخش اعظمی از میزبانی ها از اروپا تامین می شود. البته این آماده باش ارزی باعث شده است بیشتر از قبل به فکر انتقال سرور ها به ایران باشیم. اما مشکل امروز چیست؟ وضعیت بسیار بد و نامناسب است، افزایش نرخ شدید ارزی در حالی است که بسیاری از صرافی ها از پرداخت ارز خودداری می کنند و این باعث اختلال قابل توجه در تمدید سرور ها می شود.

نیک سرور همچون گذشته با قدرت حداکثری آماده است تا از این بحران عبور کند اما کاربران نیک سرور نیز وظایفی دارند. با توجه به اینکه مطلع هستید قیمت سرویس دهی به مرور در حال افزایش است اما امروز با توجه به ۲ برابر شدن نرخ ارز نسبت به ۲ ماه گذشته کاملا مشخص است نرخ سرویس دهی به زودی به ۲ برابر قبل افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است، تعداد قابل توجهی از مشتریان، فاکتور های خود را به موقع پرداخت نمی کنند و تا زمانی که سرویس مسدود نشود به پرتال وارد نمی شوند. در این لحظه اعلام می کنیم تاخیر در پرداخت فاکتور محصولات حتی ۱ روز (به هر دلیل) به منزله حذف کامل سرویس و جایگزین شدن با مشتری بعدی خواهد بود. امیدواریم کاربران وضعیت کنونی بازار را درک کرده و همراه این مجموعه باقی بمانند.

 

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین


برچسب‌ها:, ,

با ما یک میزبانی متفاوت را تجربه خواهید نمود