نیک سرور 9 ساله شد - شرکت نیک سرور

ابزار رایگان وبلاگ

 • ثبت آنلاین دامنه

  ثبت دامنه، اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب

  این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آن ها معطوف کرده است.
 • خرید هاست لینوکس

  سرویس میزبانی وب، ارزان، پر قدرت و مطمئن برای وب سایت های اینترنتی

  سرور های اختصاصی این مرکز بر روی دیتاسنتر های پر قدرت با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس آماده میزبانی هر نوع وب سایتی می باشد
 • خرید سرور مجازی

  نیک سرور، ارائه دهنده سرور مجازی از موقعیت ایران، آلمان، فرانسه

  سرور های اختصاصی این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی مجازی سازی و با استفاده از سخت افزار های پر قدرت، آماده میزبانی سرور های کاربران می باشد
www.

نیک سرور ۹ ساله شد


اینجا نیک سرور ! آذرماه ۱۳۹۹ است؛

۹ سال است که از تاسیس مرکز میزبانی نیک سرور می گذرد. نیک سرور در طول این زمان حداکثر تلاش خود در پشتیبانی به موقع و مناسب همراه با کیفیت مطلوب سرویس ها را به رخ مشتریان خود کشاند و بعد از هشت سال کاری توانست با تعداد قابل توجه کاربر و میزبانی سایت های متعدد در فضای مجازی خود را در رده بسیار مناسبی قرار داده و در بازار سنگین رقابت گام بردارد.

با افتخار اعلام می داریم در طی این مدت همچون سنوات گذشته توانستیم حداکثر رضایت مشتریان را با پشتیبانی صحیح و حداکثر آپ تایم محصولات نمایش دهیم، این مورد به صورتی بود که در نظرسنجی که هنگام عضویت کاربران در پرتال تهیه شده است بیش از ۶۰ درصد مشتریان جدید نحوه آشنایی خود را با نیک سرور “توصیه دوستان” اعلام کرده بودند که این خود دلیل بر رضایت بالای ۸۰ درصدی مشتریان فعلی از خدمات نیک سرور می باشد.

در طی مدت این ۹ سال پایداری بالای سرویس میزبانی وب با حداقل هزینه ای که برای مشتریان در نظر گرفته شده مورد توجه کاربران ما بوده است این مورد به صورتی بود که میانگین پایداری سرور هاست اشتراکی در ۱۲ ماه متوالی گذشته، روی ۹۹٫۸ % قرار داشت و خوشحالیم حداکثر پایداری رو ارائه دادیم. گزارش بین المللی سایت pingdom بر اساس HTTP که گراف آن را در بخش آپ تایم سرور ها قرار دارد بهترین مدرک برای اثبات این ادعای ماست.

یکی دیگر از مهم ترین سرویس های ما ارائه سرور مجازی بود که باز در این زمینه کاربران حداکثر کیفیت و آپ تایم ۹۹٫۹۹ درصدی را تجربه کردند، راز این آپ تایم خرید سرور های گران، استاندارد و پر قدرت از دیتاسنترهای معتبر مانند hetzner و ovh بود. در مقابل آن مشتریان نیز با پرداخت هزینه کاملا استاندارد ما را در تمدید این سرور ها بدون کوچکترین مشکل یاری کردند.

نیک سرور به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس خود از ۱ تا ۳۰ آذر تخفیف بین ۳۰ تا ۹۰ درصد را برای سرویس های خود فعال کرده است. این تخفیفات تنها برای دوره اول سرویس محاسبه می شود.

هاست لینوکس خارج | میزان تخفیف ۷۵ درصد | کد تخفیف EPA7PI9D4Z (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

هاست لینوکس ایران | میزان تخفیف ۳۰ درصد | کد تخفیف R4V679IFUB (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

هاست دانلود ایران | میزان تخفیف ۹۰ درصد | کد تخفیف UX1AG19ICK (معتبر برای قرارداد ماهیانه و سالیانه)

– – – – – – – –

نمایندگی هاست لینوکس خارج ، میزان تخفیف ۹۰ % ، کد تخفیف Q4CZZPB0IJ (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

سرور مجازی آلمان و فرانسه ، میزان تخفیف ۵۰ % ، کد تخفیف D1FL4AM9D6 (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

سرور مجازی ایران ، میزان تخفیف ۵۰ % ، کد تخفیف D1FL4AM9D6 (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

– – – – – – – –

هاست بکاپ ، میزان تخفیف ۹۰ % ، کد تخفیف ۴U3MCIXZ2I (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

سرویس افزایش بازدید، میزان تخفیف ۵۰ % ، کد تخفیف ۸۹CJQ4UKQH (معتبر برای قرارداد ماهیانه)

و اما مشتریان فعلی که سرویس فعال داشته و نیاز به خرید مجدد ندارند، در این بازه ذکر شده می توانند حساب های کاربری خود را با حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به بالا شارژ نمایند و معادل ۲۰ % آن را از طرف ما هدیه دریافت کنند. این هزینه در حساب کاربران برای تمدید سرویس ها محفوظ باقی می ماند.

 

نیک سرور

گروه فناوران همیشه آنلاین


برچسب‌ها:

با ما یک میزبانی متفاوت را تجربه خواهید نمود